Blog

“S jedlom sa hrá!” - tvrdia zvieratká z obalov

“S jedlom sa hrá!” - tvrdia zvieratká z obalov

Koľkí z nás celé detstvo počúvali od svojich rodičov vetu - “S jedlom sa nehrá”? Zvieratká z našich produktov hlásajú presný opak. Kravička, pavúčik, žirafka, sobík aj opička pristáli na hravých obaloch na jedlo presne preto, aby deťom aj rodičom pripomenuli, že život je zábava aj v tých najbežnejších okamihoch, akými môže byť čas strávený pri jedle.


10 výnimočných vlastností produktov Carl Oscar

10 výnimočných vlastností produktov Carl Oscar

Značka Carl Oscar sa zaoberá výrobou praktických a kvalitných produktov pre krajší a pohodlnejší život malých aj veľkých. Ak ste ešte nevyskúšali tieto produkty, čítajte ďalej, pretože máme pre vás niekoľko dôvodov, prečo by ste našim produktom mali dať šancu.


Carl Oscar a jeho príbeh

Carl Oscar a jeho príbeh

Značka Carl Oscar sa zrodila z absolútne bežného zážitku, aký majú rodičia po celom svete na dennom poriadku. Manželia Annika a Niclas viezli svoje deti v aute a keď im podávali dozadu džús v krabičke, ktorý jeden zo synov stlačil tak silno, že ho kompletne celý vylial na seba aj po celom aute. Z tejto situácie vznikla myšlienka na vytvorenie pevného obalu na krabičkový džús, ktorý by bol ideálnym riešením pre rodičov a deti v podobných prípadoch. Tento produkt sa stal prvým výrobkom značky Carl Oscar.


Prečo je CARL OSCAR značka pre vás

Prečo je CARL OSCAR značka pre vás

Carl Oscar prináša na trh kvalitné a udržateľné produkty pre každodenné použitie. Sortiment švédskej rodinnej značky zahŕňa širokú škálu výrobkov, od lunch boxov pre malých aj veľkých, cez fľaše na vodu, čaj alebo kávu, až po unikátne nádoby s mnohými jedinečnými a patentovanými riešeniami, ktoré váš každodenný život spravia jednoduchší, ale aj krajší. Všetky produkty sú navrhnuté s ohľadom na potreby zákazníka a vyrobené z materiálov najvyššej kvality.