Carl Oscar a jeho príbeh

Začiatok príbehu Carl Oscar

Značka Carl Oscar sa zrodila z absolútne bežného zážitku, aký majú rodičia po celom svete na dennom poriadku. Manželia Annika a Niclas viezli svoje deti v aute a keď im podávali dozadu džús v krabičke, ktorý jeden zo synov stlačil tak silno, že ho kompletne celý vylial na seba aj po celom aute. Z tejto situácie vznikla myšlienka na vytvorenie pevného obalu na krabičkový džús, ktorý by bol ideálnym riešením pre rodičov a deti v podobných prípadoch. Tento produkt sa stal prvým výrobkom značky Carl Oscar.

Keď sa nápad zrodil, rodičia začali pracovať na realizácii. Ich synovia Carl a Oscar boli zapojení nielen do procesu tvorby produktov, ale podľa nich manželia značku aj nazvali. Vtedy sa zrodila aj základná myšlienka a filozofia značky, ktorá mala byť praktická, funkčná a štýlová. Konečný produkt mal byť určený pre celú rodinu, aby mohli využívať výhody krásnych a praktických produktov všetci bez rozdielu a v prémiovej kvalite. Základným pilierom bol aj dôraz na ekológiu. Zvyšovanie uvedomelosti o udržateľnosti a využívaní recyklovateľných materiálov sa stalo hlavným záujmom značky. Keďže výrobky značky Carl Oscar sú určené na opakované použitie, získali rýchlo čoraz viac obdivovateľov. Ekologická zodpovednosť a inovatívne riešenia sa stali stredobodom pozornosti značky.

Svetovo obľúbený, zastúpený aj na Slovensku 

Dnes sú produkty značky Carl Oscar nadčasovými doplnkami a užitočnými pomôckami nielen pre rodičov, ale aj pre deti, ktoré veselý dizajn a farebnosť produktov milujú. Desiatové disky, fľaše na vodu, termosky, vaky, aj obaly na sendviče a mnoho ďalších produktov sú teraz dostupné pre zákazníkov po celom svete. Teraz už aj na Slovensku prostredníctvom oficiálneho e-shopu a exkluzívneho zastúpenia značky pre Slovenskú republiku, ktorý sme na základe dohody s majiteľmi švédskeho love brandu dostali my.

Ivet, Dafko a Majk - toto sme my, poznáte nás z nášho e-shopu ANGLIČÁK SHOP, ktorý vznikol ako športový obchod s doplnkami pre pohybovo aktívnych ľudí, ktorí milujú fyzickú aktivitu rovnako ako my, pri príležitosti organizácie prekážkového behu ANGLIČÁK v roku 2021. V rámci doplňovania nášho sortimentu sme objavili unikátnu švédsku značku Carl Oscar, ktorá ponúkala produkty, aké sme v našich obchodoch ešte nevideli. A keďže Ivet a Dafko majú doma malé deti, sami veľmi dobre vedeli oceniť originalitu a pridanú hodnotu, akú jednotlivé výrobky ponúkajú. Zaradili sme ich do predaja a stali sa hitom prakticky okamžite. Nakoľko nám značk prirástla k srdcu, rozhodli sme sa jej rozvoju venovať naplno s dovolením majiteľov pod oficiálnym e-shopom a exkluzívnym zastúpením na slovenskom trhu. 🫶🏻❤️

Sme vďační, že môžeme byť súčasťou Carl Oscar rodiny a starať sa o značku s láskou a radosťou v našej krajine a ponúknuť vám jej krásne produkty, ktoré zlepšujú kvalitu života a zároveň prispievajú k zachovaniu našej planéty. S Carl Oscarom si môžete byť istí, že sa pri každom nákupe kupujete nielen produkt, ale aj cestu k udržateľnému životu a prémiovú kvalitu.